Velkommen til JP Køleteknik

Vi tilbyder professionelle løsninger med fokus på æstetikken og god service og vi bestræber os altid på at indfri kundernes forventninger. Det være sig både i forhold til firmaets serviceydelser eller leverance af produkter.

Vores mål er at yde dig og din virksomhed den bedste service, hvor dine synspunkter høres. Vi vil til hver en tid gøre, hvad vi kan, for at samarbejdet foregår ukompliceret og professionelt.

 

Døgnservice

Vi har døgnservice til de akutte tilfælde
Vi har erfaringer med alle typer køleanlæg og kan give vores professionelle vurdering
Vi giver dig en vurdering på den bedste løsning


Proceskøl

Vi hjælper dig fra A-Z

Læs mere

Serverrumsløsninger

Det er en af vores spidskompetencer

Læs mere

Komfort

Vi kan hjælpe dig rundt om hele processen - både med rådgivning, installation og vedligeholdelse.

Læs mere

Medarbejdere

Vi er et team af professionelle og dedikerede medarbejdere der tager komfort, service og gode relationer alvorligt.

Anne-Marie Kristiansen
Økonomiansvarlig
43 71 58 33 · anne-marie@jpk.dk
Anders Panek
Montør
29 45 82 69 · anderspanek@jpk.dk
Simon
Montør
20 55 52 79 · simon@jpk.dk
Peter Panek
Montør
51 51 35 93 · peter@panek.dk
Torben Nielsen
Montør
28 11 58 68 · torben@jpk.dk
Lars Kjærulf
Montør
20 35 00 17 · lars@jpk.dk
Tim
Montør
20 54 88 98 · tim@jpk.dk
John Panek
Direktør
21 73 12 21 · john@jpk.dk

Find os

JP Køleteknik er ISO 9001 certifceret og alle kølemontører har kølemontørcertifkat.
Vi arbejder hovedsagligt Business to Business med bl.a. køl til EDB, proceskøl og klimakamre.

Kontakt os