Kontakt en medarbejder

Ved du præcis hvem, du skal have fat på, så kan du kontakte medarbejderne direkte her.

Scan QR-koden ved siden af medarbejderen! Så vil kontaktoplysningerne lægge sig ned i din smartphone, så du altid har medarbejderens navn og nummer ved hånden.

Hvordan scanner jeg koden? Hent app'en "NeoReader" til din smartphone.
Download NeoReader til Android / Download NeoReader til iPhone

 Profil

John Panek

Direktør

Tlf. 21 73 12 21
john@jpk.dk

QR 
 Profil

Torben Nielsen

Montør

Tlf. 28 11 58 68
torben@jpk.dk

QR 
 Profil

Lars Kjærulf

Montør

Tlf. 20 35 00 17 
lars@jpk.dk

QR 
Profil

Anders Panek

Montør

Tlf. 29 45 82 69
anders@jpk.dk

QR 
Profil

Thomas Jønsson

Køletekniker

Tlf. 22 85 20 25 
thomas@jpk.dk

QR 
Profil

Peter Panek

 

Tlf. 29 34 54 51 
peter@jpk.dk

QR 
Profil

Simon Madsen

 

Tlf. 20 55 52 79 
simon@jpk.dk

QR 
Profil

Anne-Marie Kristiansen

Økonomiansvarlig 

Tlf. 43 71 58 33
anne-marie@jpk.dk

QR